جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

طراحی سایت | سئو | ui & ux | مشاوره | پشتیبانی

درباره ما

دِوِلُپتیک : مرکز پژوهش و توسعه رسانه و انفورماتیک ایرانیان

مرکز توسعه رسانه و انفورماتیک ایرانیان یک تیم حرفه‌ای از متخصصان در زمینه طراحی سایت و توسعه وب است، که با افتخار به شما خدمات ارائه می‌دهد. از روش‌های آزموده و مدرن برای طراحی سایت‌هایی که علاوه بر جلب توجه، تجربه کاربری بی‌نظیری را فراهم می‌کنند، استفاده می‌کند.

تخصص ما در طراحی رابط کاربری (UI) و تجربه کاربری (UX) است، تا سایت شما نه تنها از نظر ظاهری جذاب باشد، بلکه از نظر عملکردی نیز به بهترین شکل ممکن عمل کند. با ترکیب هنر و علم در طراحی، ما سعی داریم تا با ایجاد تعادل بین زیبایی و کاربرپسندی، نیازهای مختلف شما و مخاطبانتان را در نظر بگیریم.

هدف ما این است که با ارائه خدمات متنوع از شرکت‌ها و کسب و کارها تا استارتاپ‌ها، به ایجاد حضور آنلاین موثر و جذاب کمک کنیم. از مراحل ابتدایی تحلیل نیازها تا پیاده‌سازی و راه‌اندازی، ما همواره در کنار شما خواهیم بود.

باور داریم که یک سایت کارآمد نه تنها باعث افزایش نرخ تبدیل و رشد کسب و کار می‌شود بلکه تجربه مثبت کاربران نیز ارتقاء پیدا می‌کند. با ما همراه شوید تا به دنیایی از طراحی وب نوین و جذاب دعوت شوید.

مرکز توسعه رسانه و انـفـورماتیک ایرانیان

حقایق شرکت

0
پروژه‌های موفق
0
سال در بازار فن‌آوری اطلاعات

توانایی یک تیم همیشه بیشتر از یک نفر است و تعامل تیمی اغلب به بینش های جدیدی منجر می شود. ممکن است ابتدا احساس غرق شدن در باتلاقی از چیزها داشته باشید، اما ما معتقدیم که در نهایت، اختلافات از بین خواهند رفت و همه چیز، همانطور که در "آلیس در سرزمین عجایب" گفته شد، "... در جای خود قرار می گیرد و یک طرح زیبا را رتبه بندی می کند. ""

دِوِلُپتیک طیف کاملی از خدمات حوزه‌ی وب و  فن‌آوری دیجیتال را به شما ارائه می‌دهد تا با چالش‌های پیچیده دنیای کسب و کار امروز موثرتر و راحت‌تر روبرو شوید

 • طراحی سایت
 • بهبود سئو
 • طراحی UI & UX
 • مشاوره 
 • پشتیبانی
 • هوش تجاری و کلان داده
 • مهندسی محصول دیجیتال

ما به مشتریان خود چندین مدل تعامل را با توجه به نیازها و توانایی‌های تجاری آنها ارائه می دهیم. 

تیم اختصاصی: به عنوان یک مدل همکاری پیش‌فرض، ما به همه مشتریان خود یک تیم توسعه نرم‌افزار خود مدیریت متشکل از کارشناسان واجد شرایط ارائه می‌کنیم که به پروژه شما ارزش افزوده می‌دهند:

 • انجام صفر تا صد پروژه
 • مدیریت پروژه قوی برای حفظ کیفیت
 • بودجه‌بندی درست پروژه بر اساس بودجه شما برای چلوگیری از تحمیل هزینه‌های اضافه
 • مدیریت زمانی و کنترل دقیق برنامه برای تحویل پروژه در زمان مقرر
 • انتقال دانش
 • رصد نیازمندی‌ها و ایجاد مستندات پروژه
 • تضمین کیفیت و تست
 • گزارش مداوم
 • نگهداری و پشتیبانی

مشاوره: برخی از مشتریان ما نیازمند مشاوره در زمینه طراحی وب و معماری UI & UX  هستند و مرحله اجرا را در تیم خود انجام می‌دهند. اگر شما جزء این دسته از مشتریان هستید ما با نگاهی باز پذیرای شما هستیم و دانش و تجارب خود را برای بهبود کسب و کار شما در اختیارتان قرار می‌دهیم.

آموزش: برنامه‌های آموزشی و ارتقاء دانش در دِوِلُپتیک به صورت مستمر و بر اساس نیازهای شما در حال انجام است. مخاطبان دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های دِوِلُپتیک طیف وسیعی از دانشجویان تا فعالان حوزه وب و صاحبان کسب و کار هستند . برنامه های آکادمی دِوِلُپتیک را دنبال کنید.

برای پروژه‌های مختلف نمی‌توان قیمت ثابت و یکسانی ارائه کرد ، زیرا هر پروژه منحصر به فرد است. البته دِوِلُپتیک مدل قیمت گذاری ثابتی برای پروژه‌ها دارد . این مدل قیمت گذاری بر اساس زمان مورد نیاز هر پروژه و میزان تخصص مورد نیاز برای انجام پروژه است پس بسته به تخصص و زمان مورد نیاز پروژه شما قیمت‌گذاری می‌شود . شما می توانید به راحتی با کنترل ابعاد و چشم انداز‌های مختلف پروژه هزینه‌های خود را مدیریت کنید در حالی که ما همیشه به مشتریان خود یادآوری می‌کنیم که هزینه طراحی و توسعه وب در حقیقت یک سرمایه‌گذاری هوشمندانه و بلندمدت است یک ده‌ها برابر برای شما بازگشت سرمایه خواهد داشت.

ما در دِوِلُپتیک میزبان متخصصانی با تخصص‌های مختلف مرتبط با دنیای وب هستیم و در هر پروژه متناسب با نیازهای هر کدام از تخصص‌های مختلف استفاده می‌کنیم تا پروژه طراحی وب سایت شما به بهترین شکل ممکن انجام شود

ما به همراهی مترجمین حرفه‌ای زبان‌های انگلیسی، عربی، روسی و چینی افتخار می‌کنیم و برای دیگر زبان به شما کمک می‌کنیم از خدمات مترجمین حرفه‌ای و دارالترجمه‌ رسمی استفاده کنید.

معمولاً می توانیم از فردا شروع کنیم. اگر مشتری ما الزامات روشنی داشته باشد، قیمت را بپذیرد و امروز آماده امضای قرارداد باشد.

اکثر پروژه ها نیاز به شفاف سازی و بررسی، که می تواند مانند اتلاف وقت به نظر برسد اما در پایان پروژه عملا در هزینه‌کرد پول شما صرفه جویی می‌کند.

اگر می‌خواهید ظرفیت توسعه خود را افزایش دهید یا یک MVP را در مهلت مقرر داشته باشید، ما همیشه می‌توانیم به شما کمک کنیم زیرا 8٪ از تیم مهندسی خود را به صورت دخیره حفظ می‌کنیم تا پروژه‌های جدید را بدون مشکل شروع کنیم.

هر پروژه با توافقنامه های عدم افشا و عدم رقابت همراه است که ما به دقت به آنها احترام می گذاریم و هرگز در کل تاریخ شرکت آن را نقض نکرده ایم

برای مشتریانی که الزامات امنیتی و محرمانگی خاصی دارند، کار با داده‌های حساس، یا بر اساس هر دلیل دیگری، Developtic می تواند یک راه حل 100٪ شخصی ارائه دهد. از امکاناتی با محیط فیزیکی ایمن و زیرساخت فناوری اطلاعات بسیار ایمن گرفته تا مهندسان اختصاصی Info-sec که ایمنی پروژه را روزانه تضمین می کنند.

بله، ما به مشتریان خود پشتیبانی و نگهداری پس از اجرا را ارائه می دهیم. بهبود مستمر، استقرار ویژگی‌های جدید، به‌روزرسانی‌های به‌موقع نرم‌افزار، بازیابی مشکلات پاپ‌آپ، رفع اشکال و سایر فعالیت‌ها را با هدف کمک به مشتریانمان در پیشگیری و اجتناب از مسائل غیرمنتظره‌ای که ممکن است به کسب‌وکارشان آسیب بزند، ممکن می‌سازد.

مشتریان ما، کارمندان ما و نحوه برخورد ما با آنها. به عنوان یک شرکت فناوری که بیش از 11 سال است شرکای خود را از سراسر ایران از طریق تحول دیجیتال راهنمایی می کند، ما می دانیم که فناوری  توانمندساز است، اما تحول دیجیتال فراتر از آن است. Developtic به مشتریان در دیدن تصویر بزرگ کمک می کند و آنها را با دقت و اطمینان در مسیر تحول دیجیتال راهنمایی میکند.

اجازه دهید به شما کمک کنیم تا چشم انداز پروژه دیجیتالی آینده خود را درک کنید

خدماتی که ما ارائه می دهیم

بر اساس بیش از 11 سال تجربه، Developtic چالش های پیچیده فناوری را با راه حل‌های قوی و چابک حل می‌کند.

تماس با ما

enemad-logo